Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená a výlety

30. 5. 2012

2012 7.9. - 9.9. jsem byla na víkend v Deštné v Orlických horách v kempu v karavanu a na ukázce Boj o celnici Kunštát v Orlickém Záhoří.Bylo to krásné,střílelo se a trvalo to asi hodinu a půl.

24.8. - 26.8.jsem byla na víkend na pastvinské pehradě poprvé v karavanu,který si koupili páníčkové,jako starší.Moc se mi to líbilo,útulné pohodlíčko.

Další trasa  - od 23.7. do 4.8. jsem 2 týdny kvůli zraněné noze,výronu a naštíplé nártní kosti jsem jela autem opět s páníčkama.Štědronín,Brozany,Máchovo jezero,Harrachov,Náchod,Pastviny,V Cakli u Ústí nad orlicí,Kostelec nad Orlicí,Podštejn - Vochtánka- western kemp,Litomyšl,Velké Dářko.

 

Od 14.7. do21.7. Dovolená nejdřív plánovaná týden jsem byla v Cakli u Ústí nad Oprlicí,Vrbno pod Pradědem,Pastviny,Náchod a Hronov,Kácov.

 

 

 

 

19.5. jsem byla na pevnosti Hanička v Orlických horách.Byla tam ukázka s četnickými humoreskami,také jsem se zůčastnila.Půjčovali si mne vojáci i Poláci na focení.Také jsem byla v Polsku.

2011 - V červenci jsem byla na víkendovém výletě na Pastvinské přehradě v Orlických horách,opět chodila po bungrech,návštěvách.Na bungrech na pevnosti Hanička jsem hrála na tanku Šarika,fotili si mne i Poláci,děti,i lidi.Také jsem byla ve skalách v Budislavi u Litomyšle,skanzenu v Hlinsku a Veselém kopci.

V srpnu o dovolené opět na Náchodsku na bungrech a skalách,jela jsem se podívat  i na tržnici do Polska.Moc se mi to líbilo.

V říjnu jsem byla na ubytovně na víkendovým výletě v Litomyšli.

2010 - první stanování na Westernovém městečku Šiklův mlýn v červenci,víjendový výlet.Moc se mi to líbilo,hodně koní,kterých jsem se bála,lidí a pejsků.

Dovolená v srpnu byla taky nádherná,chodila jsem po bungrech na Náchodsku,ve skalách,jela po prvé lanovkou z Janských Lázní na Černou horu,stanovala,byla na návštěvách u příbuzných a známých.

V září jsem byla opět na víkendovým výletě v Rokytnici v Orlických horách v ubytovně,chodila po bungrech,no paráda,návštěvy u známých i příbuzných.

2009 - jen zahrada,návštěva u příbuzných v Žíšově u Uhlířských Janovic-tam Monty byl ze mne nešťastný,byl už starý,já štěně.Už bohužel nežije.

 

17.6. -  jsem byla na výletě u tety v Ohrobci u Prahy.Moc se mi tam líbilo,zahrádku mají útulnou.